İhale İlanı : Modem, güç kaynağı ve kapalı devre güvenlik kamera sistemi (CCTV) satın alınacaktır

Modem, güç kaynağı ve kapalı devre güvenlik kamera sistemi (CCTV) satın alınacaktır
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 5. BÖLGE MALZEME MÜDÜRLÜĞÜ
1-SCADA modem alınması 2-kesintisiz güç kaynağı alımı işi ve 3-Bölgemize bağlı Gar İstasyon ve işyerlerine kurulacak olan Kapalı devre güvenlik (CCTV) ve IP kamera sistemi alınması ve kurulması işi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2011/96580
1-İdarenin
a) Adresi : INÖNÜ MAHALLESI ISTASYON CADDESI 1 44080 MALATYA MERKEZ MALATYA
b) Telefon ve faks numarası : 4222124800 – 4222124816
c) Elektronik Posta Adresi : 5bolgemalzeme@tcdd.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı :
İhalenin niteliği, türü ve miktarına ilişkin ayrıntılı bilgiye EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yerleri : 1-SCADA modem alınması işi:TCDD 5.Bölge Müdürlüğü mıntıkasındaki MEVCUT Havai hat kablosu üzerinden; Pınarlı,Şefkat,Uluova,Sallar,Leylek,Çöltepe,Yurt,Çağlar,Turna,Kale ve Rahova İstasyonları. 2-kesintisiz güç kaynağı alımı işi:Malatya Gar Müdürlüğü, Batman Gar Müdürlüğü,Hekimhan Gar Şefliği, Kapıköy Gar Şefliği, Kurtalan Gar Şefliği ,Battalgazi İstasyon Şefliği,Muratbağı İstasyon Şefliği ,Leylek İstasyon Şefliği,Geyik İstasyon Şefliği ve Bismil İstasyon Şefliği. 3-Bölgemize bağlı Gar İstasyon ve işyerlerine kurulacak olan Kapalı devre güvenlik (CCTV) ve IP kamera sistemi alınması ve kurulması işi: MALATYA (YOL MAKİNALARI, 52. VE 53. YOL BAKIM ONARIM, VAGON BAKIM ONARIM,LOKO BAKIM, GAR), DOĞANŞEHİR, HEKİMHAN, PAZARCIK, GÖLBAŞI , DİYARBAKIR (MİSAFİRHANE, GAR, DEPO), ERGANİ, BİSMİL, BEŞİRİ , PALU , VAN (VAGON BAKIM, GAR, DEPO) , KAPIKÖY, KURTALAN (VAGON BAKIM, GAR) , TATVAN (VAGON BAKIM, LOJİSTİK, GAR, DEPO), ELAZIĞ (GAR, DEPO), GENÇ, MUŞ, BATMAN GAR SAHASI VE İŞYERLERİ.
c) Teslim tarihleri : 1-SCADA modem alınması işi: Sözleşme imza tarihinden itibaren 60 takvim günü içerisinde teslim edilecektir. 2-kesintisiz güç kaynağı alımı işi: Sözleşme imza tarihinden itibaren 45 takvim günü içerisinde teslim edilecektir. 3-Bölgemize bağlı Gar İstasyon ve işyerlerine kurulacak olan Kapalı devre güvenlik (CCTV) ve IP kamera sistemi alınması ve kurulması işi: Sözleşme imza tarihinden itibaren 60 takvim günü içerisinde teslim edilecektir.
3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : TCDD 5 Bölge Müdürlüğü binası Toplantı salonu
b) Tarihi ve saati : 28.07.2011 – 14:00
ihale_dokumani_2011_96580
Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz